מוצרי חשמל קטלוג מוצרי חשמל : קטלוג מוצרי חשמל · מכונת כביסה · מדיח כלים · מייבש כביסה · טוחן אשפה · קולט אדים · מטהרי מים · מקרר · כיריים · תנור · מיקרוגל · פילטר · הוראות הפעלה
מוצרי חשמל מעוז הקור בע"מ - שירות תיקון ושיווק מוצרים למטבח אנחנו כאן לשירותך ...
על מה ברצונך לדעת ?

תנאי שימוש באתר - מעוז הקור בע"מ

קטלוג מוצרי חשמל
מעוז הקור בע"מ מעוז הקור
מכונות כביסה / מייבשים / מדיחי כלים / תנורים / כיריים / מקררים קטלוג מוצרים
מוצרי חשמל ביתיים המוצרים של בני!
דרושים טכנאי שירות דרושים
צור קשר צור קשר
פורום גולשים טכנאים פורום גולשים
הזמנת שירות הזמן שירות
הוראות הפעלה
הוראות הפעלה
דף הבית
תנאי שימוש באתר - מעוז הקור בע"מ טל להזמנות או בירורים : 1-700-506001

תנאי שימוש באתר האינטרנט "מעוז הקור בע"מ!"

במסגרת תקנון זה :
 1. "האתר", "באתר" - אתר מעוז הקור בע"מ - http://www.maozakor.co.il וכל עמודי התוכן שבו.
 2. "החברה" - חברת מעוז הקור בע"מ המפעילה את האתר.
 3. "גולש" - כל עסק, גוף, תאגיד, בן אדם העושה שימוש באתר, בין בגלישה ע"י מכשיר סלולארי, בין אתם בגלישה דרך המחשב ובכל דרך אחרת.
 4. "הפורום", "בפורום" - פורום מוצרי חשמל של מעוז הקור בע"מ בכתובת http://www.maozakor.co.il/Forum.aspx
 5. "תכנים", "תוכן" - כולל את כל סוגי המידע באתר לרבות תוכן חזותי ומילולי בצורת טקסט, תמונה, אייקון, תרשים וסרטון.
 6. הכותרות בתקנון זה הינם לנוחות בלבד
 7. התקנון כתוב בלשון זכר אך פונה באותה המידה לשני המינים. וכל שאמור בלשון רבים או ביחיד פונה הן לרבים והן ליחיד.
חברת מעוז הקור בע"מ מברכת אתכם הגולשים על שבחרתם לגלוש באתרינו וליהנות משירותינו. השימוש באתר כולו לרבות תכניו כפוף לתנאי שימוש אלה ולכן אנו מבקשים ממך לקרוא את התנאים בקפידה לפני השימוש באתר שכן שימוש באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
 1. יצירת קשר עם מעוז הקור בע"מ

  על כל שאלה ובקשה בנוגע לדרכי השימוש באתר, תוכלו לפנות לחברת מעוז הקור בע"מ דרך האתר העמוד טופס יצירת הקשר בכתובת - http://www.maozakor.co.il/Contact.aspx. אנא צרפו את פנייתכם ופרטיכם האישיים, ואיזה תוכן באתר מעלה בפניכם שאלה או בקשה - ע"י צירוף לינק/קישור לאותו עמוד תוכן. פנייתכם חשובה לנו ולכן כל פרט או נתון שתוסיפו (לרבות שם מלא ופרטי התקשרות) יעזור בבדיקת המקרה. לעיתים עקב רצוננו לתת לפנייתכם את מלוא הקשב והריכוז זמן המתנה עד תשובתנו יכול להתארך ואנו מתנצלים מראש על כך. בהגשת תלונה למערכת מעוז הקור בע"מ, הגולש (אתה) לוקח על עצמך את האחריות על תלונתך ועל התוצאות שיכולות להיגרם עקב כך ולכן אנו מבקשים שפנייתך תהיה מוצדקת ואחראית.
 2. מה תקנון ותנאי השימוש האלה אומרים

  כל שימוש באתר לרבות כניסה לאתר, מעבר בין עמודים, שימוש בשירותי האתר בעצם מהווים את הסכמתכם לתקנון זה ויחולו על כל שתבצעו באתר. במידה ואינך מסכים לתנאים בתקנון זה, אנו מבקשים ממך לא לעשות שימוש כלל באתר. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות, לעדכן ולמחוק סעיפים מתקנון זה בכל עת ועצם המשך שימושך בשירותי האתר מהווה הסכמה לכל מחיקה, עדכון או הוספת תנאים לתקנון זה הן עתידית והן רטרואקטיבית. תקנון זה הינו עדיף על כל הוראות, תקנון או כל פרסום אחר באתר אלא אם נאמר במפורש אחרת.
 3. שימוש מסחרי בתוכן האתר

  שירותי האתר אינם כרוכים בתשלום (למעט רכישת מוצרים) אך עם זאת החברה עושה באתר שימוש מסחרי על מנת להמשיך ולקיים את האתר. השימוש המסחרי נעשה ע"י מכירת מוצרים והצבת פרסומות בחלקי האתר. שימושך באתר יהא פרטי ואינו מסחרי, ואינו על מנת לשרת את השימוש המסחרי שלך ופרסום העסק שלך אלא אם כן סוכם מראש בינך לבין חברת מעוז הקור בע"מ.
 4. מי יכול להשתמש באתר?

  כל אדם העולם על גיל 18 רשאי להשתמש באתר ובשירותיו. אדם שלא עולה על גיל 18 יכול להשתמש באתר וזאת לאחר אישור הוריו או האפוטרופוס החוקי שלו ועצם שימושך בשירותי האתר מהווה הסכמה לתנאים אלה ופוטר את מעוז הקור בע"מ מכל תביעות, דרישות וטענות בעתיד.
 5. זכויות קניין רוחני

  אין לשכפל, להעתיק, להעביר, לפרסם, למכור, להפיץ או לעשות כל שימוש מסחרי או אחר במידע המוצג באתר לרבות תכני הגולשים, תכני מעוז הקור בע"מ, התמונות, הסרטונים, התגובות, הטקסט, קוד האתר ועיצוב האתר באתר אלא אם ניתן אישור מראש בכתב ע"י מעוז הקור בע"מ.
 6. תכני הגולשים

  באתר ישנו כרגע 2 מקומות בהם מפורסמים תכני גולשים אשר פרסמו בעצם באתר.
  • "חיפוש מוצרי חשמל" - באפליקציה זו, גולש מחפש בשדה החיפוש ביטויי או ערך כלשהו אשר מחפש באתר הודעות, תגובות, תמונות, מוצרים או כל מידע אחר אודות הביטוי שחיפש. אין מעוז הקור בע"מ אחראית לגבי הביטוי שהגולש חיפש שכן הוא חיפש זו מיוזמתו. כל ערכי החיפוש נשמרים במאגר הנתונים של מעוז הקור בע"מ וכן מוצגים באתר. הגולש לוקח על עצמו את האחריות מכל תוצאה שיכולה להיגרם עקב חיפוש ביטוי מסוים לרבות שימוש בשם מסחרי, פרסום לא נכון וטעויות כתיב. דוגמא לעמוד אשר נוצר עקב חיפוש גולש באתר - http://www.maozakor.co.il/Search.aspx?id=41882 - חיפוש גולש של הערך "מזגנים".

   מעוז הקור בע"מ רשאית למחוק או לערוך את תכני הגולש כפי שתמצא לנכון בעת הפרה של תקנון זה.

  • "פורום מוצרי חשמל" - בפורום, כל גולש רשאי לשאול כל שאלה, או להביע כל עמדה בכל נושא הקשור לתחום מוצרי החשמל ושירות מוצרי חשמל לרבות המלצות, טענות, שאלות טכניות, טיפים ומידע טכני. אינך רשאי לפרסם או לכתוב תוכן אשר פוגע באנשים, תאגידים או עסקים אחרים עקב פגיעה זכויות קניין רוחני, השמצה או פרסום שגוי מכל סוג שהוא. הפורום אינו מקום לפרסום עסקך או חברתך ועל כן לא ניתן לעשות בו שימוש מסחרי אשר יגרום לך ולעסקך להרוויח כסף, לרבות פרסום אתר האינטרנט שלך, טלפון העסק שלך וכל מידע אשר יפרסם את חברתך או אותך ללא הסכמה מראש בכתב ע"י מעוז הקור בע"מ. הפורום מתוחזק ע"י מעוז הקור בע"מ והינו עוזר לגולשי האתר שמקבלים מענה מהיר יחסית לבעיותיהם עם מוצרי חשמל ומעוז הקור בע"מ שומרת לעצמה את הזכות לפרסם את עצמה כנותנת שירות לאותם מוצרי החשמל שהגולש פרסם, אך עם זאת אין כל גולש אחר רשאי לפרסם את עצמו או את עסקו כנותן שירות לאותו מוצר חשמלי. כל פרסום שלילי, השמצה, פרסום חבוי או שימוש מסחרי בפורום מהווה הפרה בוטה של תקנון זה ושומר למעוז הקור בע"מ את הזכות לתבוע את הגולש אשר הפר את התקנון. כל תכני הגולש בפורום הינם באחריותו בלבד ועצם פרסום התוכן בפורום מהווה הסכמה מפורשת לאמור לעיל הן לעתיד והן רטרואקטיבית !

   מעוז הקור בע"מ רשאית למחוק או לערוך את תכני הגולש כפי שתמצא לנכון בעת הפרה של תקנון זה.

  • "מאמרים בכל הנושאים" - אזור המאמרים של מעוז הקור בע"מ (בכתובת http://www.maozakor.co.il/Articles/) הינו אזור מאמרים ותכנים אשר מועלים ע"י הגולש. הינך מתחייב שאינך מפר כל זכויות קניין רוחני, אינך פוגע באף אדם או עסק ואינך משכפל או מעתיק כל טקסט שהוא מהמאמר או אל המאמר. מעוז הקור בע"מ שומרת לעצמה את האחריות לשינוי, עדכון, מחיקה או כל פעולה שהיא לרבות שינוי מבנה הקישורים במאמר בכל עת שתרצה.

   מעוז הקור בע"מ רשאית למחוק או לערוך את תכני הגולש כפי שתמצא לנכון בעת הפרה של תקנון זה.

 7. הגבלת אחריות

  כשאתה (הגולש) עושה שימוש באתר ובתכניו אתה מוותר על כל טענה, דרישה או תביעה כלפי מעוז הקור בע"מ. כמו כן, בעת שימוש באתר הינך מסכים לתנאי תקנון זה ויודע שכל הפרה של תנאיו יכולה לגרור תביעת פיצויים כלפייך. בעתם שימוש באתר אתה פוטר את מעוז הקור בע"מ מכל אחריות לנזקים ישירים או עקיפים, הפסדים ואובדני רווחים, אובדני נתונים וכל הנזקים אשר יכולים להיגרם לך ע"י פרסום תכני גולשים באתר. עם זאת מעוז הקור בע"מ תעשה כל שביכולתה לעזור לך בעת פתרון בעיה כלשהי שנוצרה באתר עקב שימוש לא תקני של גולש כזה או אחר.
 8. שימוש פרטייך לפרסום

  מעוז הקור בע"מ מתחייבת בזאת לא לפרסם את פרטייך האישיים לצד ג' אלא בגין עבירה על תנאי השימוש לעיל לרבות שם, טלפון וכתובת דוא"ל הניתנים דרך : מאידך, בעתם מסירת פרטייך האישיים דרך הטפסים הנ"ל, הינך מסכים לקבת הטבות, מבצעים או כל הודעות שהן ממעוז הקור בע"מ הן לטלפון בצורת שיחה, או SMS והן בדוא"ל.
 9. לסיכום

  גלישה באתר מעוז הקור בע"מ וכל עשיית שימוש בתכניו ועמודיו מהווה את הסכמתך לתקנון ולתנאים לעיל ועל כן הינך מסכים לכך שכל מעבר על התנאים יכול להיגרר לתביעת פיצויים כלפייך. הינך מאשר שקראת את התנאים ואינך מתכוון לעשות באתר כל שימוש מסחרי לרבות פרסום עסקך או שימוש בתכני האתר לרעה. הינך מאשר בזאת שחברת מעוז הקור בע"מ פטורה מכל תביעה, טענה או דרישה של כל אדם או גוף כנגדה על תכני הגולשים והגולש יודע שכל תוכן שיכול לפגוע באדם או גוף אחר יכול לגרור כלפיו תביעה.
טל"ח
פרופיל חברה פרופיל חברה - מעוז הקור בע"מ
חנות מוצרי חשמל מעוז הקור בע"מ הוקמה בשנת 1989 ונמצאת בבעלותו ובניהולו של מר בני בכר, מנכ"ל החברה.
חברת מוצרי חשמל מעוז הקור בע"מ נותנת שירות תיקון מורשה מורשה לחברות מוצרי חשמל ביתיים. כגון מכונות כביסה, מקררים, מייבשי כביסה, תנורים, מדיחי כלים, קולטי אדים, מכונות קפה ו- כיריים, וכמו-כן מספקת שירות מורשה לחברות קנדי, אמישראגז - אמישראגז, קופרבוש, ניגא, שולטס, ג'נרל אלקטריק, פוסטר, באייר דה-וינצ'י.
לאזור קנדי לחץ כאן - קנדי. לאזור פוסטר לחץ כאן - פוסטר או ניגא - ניגא. לאזור קופרבוש לחץ כאן - קופרבוש. לאזור שולטס לחץ כאן - שולטס.לאזור סול לחץ כאן - סול.
לקריאה על אודות מעוז הקור בע"מ לחץ כאן - אודות מעוז הקור בע"מ.
מבין כל חנויות למוצרי חשמל מעוז הקור בע"מ היחידה שמבטיחה שירות, הדרכה, אחריות, והובלה חינם על כל מוצר הרכש באתר.
אם הגעתם לאתר ממנוע חיפוש כלשהו סימן שעבודה קידום אתרים טובה נעשתה עליו. לקריאת מורחבת על קידום אתרים לחץ על הקישור.
מפת אתר מפת אתר - מעוז הקור בע"מ
קטלוג מוצרי חשמל ביתיים למטבח קטלוג חברות פורומים עיקריים הסכמי שירות מעוז הקור בשבילך
מוצרים נלווים
מכונות כביסה
מייבשי כביסה
קולטי אדים
מדיחי כלים
טוחן אשפה
מטהרי מים
מקררים
תנורים
כיריים
ברזים
אמישראגז
קופרבוש
שולטס
פוסטר
קנדי
סול
פורום מכונות כביסה
פורום מייבשי כביסה
פורום מדיחי כלים
פורום טוחן אשפה
פורום מקררים
מכונת כביסה
מייבש כביסה
קולט אדים
מדיח כלים
מקרר
תנור
מפת מוצרי חשמל
הזמנת שירות
מפת אתר
אודותינו
שירות תיקון למוצרים : מקררים | מכונות כביסה | מדיחי כלים | קולטי אדים | מייבשי כביסה | מיקרוגלים | תנורים | כיריים.
** כל תמונות המוצרים באתר הינם להמחשה בלבד. אין להעתיק טקסטים ותמונות מאתר זה

חלוצי התעשייה 97, חיפה ת.ד. 10167
טל: 1-700-506526 / 1-700-506001 פקס: 04-8405545 / 04-8422731
האתר נבנה ע"י לישר בכר (lishar(at)maozakor.co.il) | מעוז הקור בע"מ© 1990 - 2011 | תנאי שימוש ותקנון | מאמרים | מאמרים מובילים | מבצעים מוצרי חשמל
רדיו
חברות מוצרי חשמל
קופרבוש
שולטס
פוסטר
קנדי
אמישראגז
ניגא - טוחני אשפה
סול - חדש !!!
קטלוג מוצרים
קטלוג כל המוצרים
מכונות כביסה
מייבשי כביסה
טוחני אשפה
קולטי אדים
מדיחי כלים
מטהרי מים
מקררים
מנגלים
תנורים
כיריים
מיקרוגלים
פילטרים מטהרי מים
פורומים באתר
פורום מוצרים למטבח
פורום מכונות כביסה
פורום מייבשי כביסה
פורום טוחני אשפה
פורום מדיחי כלים
פורום קולטי אדים
פורום מקררים
פורום תנורים
פורום כיריים
פורום פילטרים
שירות תיקון מכשירים
תיקון מוצרי חשמל
תיקון מכונות כביסה
תיקון מייבשי כביסה
תיקון מכונת קפה
תיקון מדיחי כלים
תיקון קולט אדים
תיקון מיקרוגל
תיקון מקררים
תיקון תנורים
תיקון מקפיא
תיקון כיריים
חיפוש מוצרי חשמל

מוצרי חשמל ביתיים למטבח